× هشدار!
عضویت
مشاور املاک می باشم
*
*
*
*
در صورت تمایل به دریافت خبرنامه پر کردن این فیلد الزامی است

ثبت ملک:

با کلیک روی گزینه “  ثبت ملک “ می توانید با وارد نمودن خصوصیات ملک خود، آنرا براحتی در وب سایت شهراملاک ثبت نمایید همچنین شما می توانید تصاویری از ملک خود را نیز هنگام ثبت ملک خود جهت نمایش در وب سایت در معرض دید خریداران و یا متقاضیان رهن و اجاره قرار دهید.

ملک شما پس از تایید شهر املاک ، در وب سایت قابل مشاهده خواهد بود.

 

ثبت درخواست ملک:

در این قسمت شما می توانید درخواست و تقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت شهراملاک هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد

 

جستجوی ملک :

فقط کافیست در بخش جستجوی ملک ، تنها با وارد نمودن برخی از خصوصیات ملک مورد نظر که برای شما اهمیت بیشتری دارد ، ملک دلخواه خود را بیابید.

 

عضویت در سایت شهر املاک :

با عضویت در سایت شهر املاک شما می توانید به موارد زیر دسترسی داشته باشید:

1.لیست مقایسه : در لیست مقایسه  این امکان وجود دارد که می توانید املاکی را که دارای شرایط ایده آل برای شما هستند را ذخیره کرده و آنها را با هم مقایسه نمایید.

2.املاک مشاهده شده  :  شما می توانید در این قسمت تمام ملکهایی را که در سایت مشاهده نموده اید را  نگاه داشته و هر کدام را که تمایل داشتید به لیست مقایسه انتقال دهید.

3.املاک من : چنانچه شما در سایت شهر املاک یک یا چند ملک را با شماره همراه خود ثبت کرده باشید دراین قسمت می توانید ملکهای خودرا مشاهده نموده واگر تغییراتی در ملکتان ایجاد شده آن تغییرات را روی ملک خودتان اعمال نمائید و پس از تأیید، ملکتان با اعمال تغییرات در خواستی شما درسایت نمایش داده خواهد شد.

4.صندوق پیام :  دراین قسمت شما می توانید با تمامی بخش های شهراملاک ارتباط مستقیم داشته  و در این قسمت لیست تمامی پیام های شما ذخیره خواهد شد.

5.ثبت درخواست : دراین قسمت شما می توانید درخواست وتقاضای ملکی خود را ثبت نمایید که با ثبت درخواست شما و نمایش آن روی سایت شهر املاک هرچه سریعتر به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.

6.ویرایش اطلاعات :  شما می توانید اطلاعات مربوط به خود را در هنگام عضویت ویرایش نمایید.

 

رفع مسئولیت:

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، شهراملاک ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین شهراملاک مجاز است هرگونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی صادر شده باشد، شهراملاک فوراً اقدام به حذف آگهی می‌نماید. همچنین ، شهراملاک به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.

 

آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود در شهراملاک تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

- مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه

- ناقض حریم شخصی افراد

- درج قیمت در عنوان آگهی

- هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف

- هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و شهراملاک در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

- مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی

- تصویری که متعلق به آگهی دیگری در شهراملاک باشد

- تصویری که به آگهی مرتبط نباشد

 

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی‌ها

 

هرگونه استفاده از شهراملاک به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت یا نرم افزار شهراملاک است. شهراملاک هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از سایت یا نرم افزار شهراملاک استفاده می‌کنند.

 

تلاش شهراملاک، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و شهراملاک هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

 

شهراملاک هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ شهراملاک در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین شهراملاک، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به شهراملاک ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.

 

شهراملاک مختار است هر گونه پیام، آگهی یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به شهراملاک که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و شهراملاک مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

استفاده کننده از شهراملاک حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به شهراملاک را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

 

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

 

قم-بلوار جمهوری-نبش کوچه 38                                                            خط ویژه : 32611515 - 025

 

 

                                                                                                               شهر املاک

                                                                                                        امین املاک شما در شهر

 

قوانین سایت را مطالعه کرده ام و با آنها موافقم.
برگرد بالا