× هشدار!
راهنمای حقوق مراجعین

ضمن عرض سلام  و تشکر از حسن انتخاب شما ، خواهشمندیم جهت آگاهی از حقوق خود و خدمات شهر املاک ،
موارد ذیل را بدقت مطالعه نمائید.

1-    دفاتر املاک قانونا حق دریافت هیچگونه وجهی جهت پیگیری از مراجعین ندارند.
2-    هنگام تحویل کلید یا هرگونه اسناد و مدارک حتما نسبت به دریافت رسید با مهر دفتر املاک اقدام نمایید.
3-    اسناد مالکیت، وجوه نقد، چک یا هرگونه اوراق بهادار را فقط به امور مالی تحویل و حتما نسبت به دریافت رسید اقدام نمایید.
4-    کارشناسان فروش و یا رهن و اجاره حق دریافت هیچ وجهی خارج از تعرفه قانونی ندارند مگر اینکه قبل از انجام معامله نسبت به توافق، با رضایت طرفین بصورت مکتوب زیر نظر شهر املاک اقدام گردیده باشد.
5-    جهت حفظ امنیت معاملات، کلیه قراردادهای شهر املاک در سامانه املاک ثبت و نسبت به دریافت کد رهگیری اقدام می گردد.
6-    لازم به توضیح است که مشاورین حقوقی شهر املاک به صورت تمام وقت در دفاتر شهر املاک آمادگی پاسخگویی به ابهامات و مسائل حقوقی به صورت رایگان را دارند. لذا در صورت وجود هرگونه ابهام حتما به آنها مراجعه نموده و پس از رفع ابهامات نسبت به انجام امور مربوط به معاملات اقدام نمائید.
7-    جهت بالا بردن امنیت معاملات، کلیه قراردادها در شهر املاک زیر نظر مشاورین حقوقی و پس از بررسی صحت و سقم اسناد و مدارک و احراز هویت و مالکیت انجام می گردد. (کلیه امور فوق الذکر به صورت رایگان و بدون هیچ گونه هزینه اضافی انجام می پذیرد.)
8-    پرسنل فروش و اجاره و سایر پرسنل اداری موظف به پاسخگویی و پیگیری کامل امور مراجعین بدون هیچگونه قید و شرطی می باشند. لذا در صورت عدم پیگیری و یا عدم رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی، خواهشمندیم مراتب را به مدیریت اطلاع دهید تا نسبت به اصلاح امور مربوطه سریعا اقدام گردد. در ضمن جهت نظارت و بالا بردن کیفیت خدمات دهی به امور شما مراجعین عزیز،به صورت مدام از طریق روابط عمومی نظرسنجی انجام خواهد شد.
9-    در صورت هرگونه نارضایتی، مراتب را با شماره تلفن:32611515 مدیر روابط عمومی، خانم پناهی گزارش نمائید تا در اسرع وقت نسبت به آن رسیدگی گردد.

سایر خدمات شهر املاک:
1-    ثبت ملک توسط مالک بصورت آنلاین با نمایش شماره تلفن مالک برای عموم بازدیدکنندگان وب سایت و نرم افزار اندروید شهر املاک و ارتباط مستقیم فی مابین مالک و متقاضی
2-    امکان ویرایش آنلاین از طریق وب سایت
3-    امکان نمایش عکس ملک
4-    امکان ثبت املاک در قسمت فروش و اجاره فوری با امکانات ویژه در صورت تمایل
5-    امکان ثبت تقاضای خرید یا اجاره به صورت آنلاین از طریق وب سایت و یا نرم افزار اندروید
6-    اختصاص یک کارشناس ویژه جهت پیگیری تقاضای خرید یا اجاره شما
7-    نظارت و نظرسنجی از نحوه فعالیت کارشناسان و پرسنل اداری شهر املاک

برگرد بالا